Путін і Керрі почали переговори в Сочі: спілкуватимуться і про "гарячі точки"

Почалася зустріч президента Росії Володимира Путіна і держсекретаря США Джона Керрі почалася у сочинській резиденції "Бочаров ручей"
Depo.Влада
12 травня 2015 17:30
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на INTERFAX.RU.

На зустрічі також присутній глава МЗС РФ Сергій Лавров, який раніше вже провів переговори з Керрі.

Росію держсекретар США відвідує вперше за два роки. З моменту загострення ситуації в Україні його візит неодноразово відкладався.

Нагадаємо, що в Кремлі раніше повідомляли про те, що Путін і Керрі будуть обговорювати двосторонні відносини, а також "гарячі точки". Можливо, поговорять и про санкції Заходу проти Росії.

Слід відмітити що  візит Керрі у Сочі відбувається на фоні активізації військових навчань НАТО і США на  західному і південно-західному кордоні Російської Федерації, які очевидно мають за мету продемонструвати Росії рішучість  США та його союзників щодо стримування агресивних устремлінь Росії.

Зокрема  напередодні сьогоднішньої зустрічі  розпочалися  масштабні  військові навчання в Польщі, Литві, Латвії і Грузії , в яких окрім США приймають участь і військові Франції та Канади.

Американці заявляють що візит Керрі в Сочі має за мету пошук нового формату взаємовідносин з Росією.

Після зустрічі з Путіним Керрі збирається відбути в Туреччину, де прийме участь в засіданні міністрів закордонних справ НАТО.