Путін готується до повномасштабної військової агресії на Донбасі, - нардеп

Президент Росії Володимир Путін готує свої війська до повномасштабної агресії на сході України, щоб придушити революцію, яка назріває всередині держави
Depo.Влада
5 серпня 2016 22:25
ФОТО: depo.ua

Таку думку в ефірі "112 Україна" висловив народний депутат від "Народного фронту" Ігор Лапін, передає depo.ua.

"Я повністю підтримую слова, сказані Турчиновим. Росія буде накопичувати сили на Донбасі для того, щоб видати нібито за розширення донецьких територій терористичними організаціями, але насправді це будуть російські війська. Думаю, що активізація буде стовідсотково. Тому що, якщо сьогодні Путін не буде пробивати дорогу на Крим, то в нього завтра буде великий головний біль в Криму. Другий момент: на Росії в цьому році вибори до Держдуми. Третій момент: наступного року Росії повертати за зовнішніми запозиченнями багатомільярдні борги. І четвертий момент - це вибори президента Росії навесні 2018 року. Путіну потрібна війна для того, щоб викорінити будь-які думки щодо інших перевиборів всередині держави, а також щоб розрядити революційну ситуацію, яка назріває на Росії", - зазначив він.

Раніше секретар Ради національної безпеки й оборони Олександр Турчинов заявив, що у РФ є два сценарії для підкорення України. Перший з них - повномасштабна військова агресія.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада