Путін готує ще й війну на Балканах

На вихідних в Сербській країні (автономна частина Боснії та Герцеговина) пройшов референдум на якому стояло одне питання: святкування дня створення республіки, або простіше - день незалежності
Depo.Влада
26 вересня 2016 08:53
ФОТО: depo.ua
Президент Росії Володимир Путін
Президент Росії Володимир Путін

Влада Сараєво відразу засудила це рішення. Більш акуратно, але своє занепокоєння висловили і дипломати ряду країн ЄС. Важлива деталь - президент Сербської країни нещодавно відвідав Москву, де його особисто прийняв Путін. 

Вчора, після оголошення результатів референдуму керівник Сербської країни заявив, що готовий провести референдум про незалежність, якщо влада Боснії буде погано себе поводити.

Такий референдум означатиме чергове загострення на Балканах і, як результат - можливо навіть відновлення бойових дій.

Як тут не згадати і про спроби росіян роздмухати македонсько-албанський конфлікт, і про спроби зірвати вступ Чорногорії до НАТО, і про підтримку проросійських політиків в Сербії.

Президент Сербської країни говорить про можливу дату референдуму - 2018 рік. Путін не поспішає. Він збирається роздмухувати війну протягом всього наступного року, коли йтимуть вибори у Франції та Німеччині. Тема війни на Балканах стане головною ближче до кінця наступного року. Можливо, саме тоді росіяни спробують поступово вийти з Сирії і переміститися на Балкани.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада