Пустозвона Кернеса пообещали свалить, как Ленина

Харківський міський голова Геннадій Кернес не дотримав обіцянку, дану у лютому 2013 року нардепу-«свободівцю» Ігорю Мірошниченку, - зламати йому «дві руки і дві ноги», якщо той спробує знести пам'ятник Леніну в Харкові
Depo.Влада
30 вересня 2014 12:46
ФОТО: depo.ua
Пустозвона Кернеса пообещали свалить, как Ленина
Пустозвона Кернеса пообещали свалить, как Ленина

«Я запрошую вас до Харкова, на центральну площу, площу Свободи (ви ж партія «Свобода»), де стоїть пам'ятник Володимиру Іллічу Леніну. І якщо ви тільки спробуєте його зламати, я як харківський міський голова кажу: я вам зламаю дві руки і дві ноги», - грозився Геннадій Адольфович.

Ленін упав, але у Мірошниченка руки й ноги цілі. Мабуть, їм вже ніщо не загрожує. Принаймні, від Кернеса.

Через добу після знесення пам'ятника ДеПо зв'язався з прес-секретарем міського голови Харкова Юрієм Сидоренком і поцікавився, чи має намір Геннадій Адольфович втілити в життя свої погрози або звести рахунки з кривдником вождя як-небудь ще.

«Що за дурні питання! Людина в інвалідному візку знаходиться», - обурився Сидоренко і кинув слухавку.

Мірошниченко, в свою чергу, розповів ДеПо, що за участь у знесенні пам'ятника відповісти готовий і навіть шукав зустрічі з мером, який загрожував йому.

«Я його постійно шукаю, коли приїжджаю до Харкова, але він постійно ховається. Мене навіть в той день багато хто запитував (коли зносили пам'ятник, - ред.): «Ігор, так а де Кернес?». Не було його», - заявив Мірошниченко, додавши, що мера Харкова чекає доля пам'ятника, за яким він так журиться.

«Якщо Кернеса не можна знищити законним способом, значить, його треба звалити як Леніна. І тоді сміттєвий бак здасться йому кращим місцем!» - сказав «свободівець».

Як повідомляв ДеПо, 29 вересня у Харкові активісти знесли пам'ятник Леніну. Міський голова Харкова Геннадій Кернес пообіцяв відновити цей пам'ятник.