Пукач: Від мене вимагали, щоб я "втягнув" у справу Гонгадзе Порошенка та інших

Олексій Пукач, засуджений за вбивство Георгія Гонгадзе, заявив на засіданні суду, що під час слідства і в подальшого на нього чинився тиск
Depo.Влада
12 жовтня 2016 16:42
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на  Цензор.НЕТ.

Зокрема Пукач заявив, що до нього не раз приходили представники прокуратури та невідомі люди. Його возили з СІЗО в ГПУ під час судового розгляду. "З якою метою? Щоб я втягнув у цей процес "канівську четвірку", колишнього прем'єр-міністра Марчука Євгена Кириловича, Мороза Олександра Олександровича ... Там уже готові були протоколи. Якби я їх підписав, то сьогодні людей 50 було б на лаві підсудних. Але я взяв все на себе, обмовив себе, але не підписував протоколи ніякі! Я вам хочу назвати ще деякі прізвища - Плющ Іван Степанович, усі голови Верховної Ради, Ткаченко Олександр Миколайович. Хотіли зв'язати отруєння водія Марчука і Плюща. Усе дуже заплутано. Тимошенко Юлію Володимирівну, Турчинова і там список великий! Там і Порошенко проходив, і Луценко проходив", - заявив Олексій Пукач.

Також, каже Пукач, від нього вимагали дати брехливі свідчення про мотиви колишнього міністра внутрішніх справ, загиблого Юрія Кравченка. "Що вони хотіли? Вони хотіли, була інтрига, що нібито особистий мотив Кравченка - це те, що з Гонгадзе вони не поділили Олену Юріївну Притулу. Там стільки інтриг плелося! Але я вам можу сказати - у Кравченка особистого мотиву не було, немає і ніколи бути не могло!" - сказав Олексій Пукач.

У своїй промові Олексій Пукач згадує імена і прізвища конкретних співробітників силових органів - Романа Шубіна і Павла Матвеєва.

Потерпілий правозахисник і журналіст Олексій Подольський зробив у суді заяву про злочин і зажадав, щоб суд зобов'язав провести розслідування. Судді винесли ухвалу: заяву про тиск на підсудного Пукача направили Генеральному прокурору України для внесення до Єдиного реєстру досудових рішень і організації розслідування.

Нагадаємо, що Пукач просився у колонію для колишніх правоохоронців.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада