Психіатричну експертизу Савченко московський суд визнав законною

Мосміськсуд на засіданні, що проходило у закритому режимі, відхилив скаргу захисту української льотчиці та народного депутата Надії Савченко, яка просила визнати незаконною постанову Басманного суду, що підтвердив правомірність дій слідчого, який призначив їй стаціонарну психолого-психіатричну експертизу
Depo.Влада
2 березня 2015 13:33
ФОТО: depo.ua
Психіатричну експертизу Савченко московський суд визнав законною
Психіатричну експертизу Савченко московський суд визнав законною

Мосміськсуд у понеділок, 2 березня, підтвердив законність стаціонарної психіатричної експертизи, повідомляє depo.ua з посиланням на «РИА Новости».

Адвокати вважали, що достатньо було провести амбулаторну експертизу, а не поміщати їхню підзахисну до стаціонару на тривалий час.

Однак Мосміськсуд наполягає на тому, що психіатрична експертиза обов'язкова для «всіх обвинувачених у тяжких злочинах».

Як повідомляв depo.ua, 25 лютого московський суд залишив Надію Савченко під вартою, відхиливши таким чином скаргу захисту на рішення Басманного суду про продовження арешту української льотчиці.

Нагадаємо, Надія Савченко, яку в РФ звинувачують у сприянні вбивств російських журналістів та незаконному перетині кордону, оголосила голодування 15 грудня. Її перевели до лікарні 29 січня через «різке зменшення ваги». 4 лютого підсудна заявила, що готова голодувати до смерті, а 8 лютого московський суд відмовив їй у припиненні кримінальної справи.

20 лютого українська льотчиця, народний депутат Надія Савченко відмовилася від медикаментозної підтримки та буде приймати тільки воду.

Пізніше адвокат українки Ілля Новіков заявив, що заарештована в Росії українська льотчиця Савченко обмірковує можливість переходу на сухе голодування.