Провокації "Самопомочі" у Кривому Розі є системної грою Коломойського проти президента, - експерт

У зв'язку з тим, що жителі Кривого Рогу не вийшли масово на Народне Віче в Кривому Розі, "Самопоміч" прийняла рішення перенести на наступну неділю обговорення питання про вибори мера Кривого Рогу
Depo.Влада
22 листопада 2015 18:37
ФОТО: depo.ua

В даний час результати виборів підведені міськвиборчкомом, підтверджені міжнародними спостерігачами та Дніпропетровським окружним адміністративним судом. Однак нардепи, що представляють переможеного кандидата Юрія Мілобога, вимагають перевиборів.

"Насправді ні Парасюка, ні Соболєва не цікавить конкретно Кривий Ріг. У "Самопомочі" немає реальної людини, яка знала б, як управляти таким великим містом. І всі ці віче - не більше ніж елемент системного шантажу президента з боку групи Коломойського", - сказав політолог Андрій Золотарьов.

"По-перше, ця група хоче отримати під контроль цілий регіон і зробити його своєю феодальної вотчиною. 50% у них вже є - за допомогою підкупу виборців вони змогли відібрати Дніпропетровськ. По-друге, через того ж Парасюка вони спеціально розхитують ситуацію у Верховній Раді, щоб домогтися перевиборів до парламенту. Декларуючи патріотизм, вони готові країну, що воює, вкинути в найскладнішу політичну кризу", - підкреслив Золотарьов.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада