Провінційний "єдинорос", що їде до Путіна на "запорожці", дістався Москви (ФОТО)

Голова садівничого товариства, представник "Єдиної Росії" Євген Корчагін, який на жовтому "Запорожці" поїхав на прийом до президента Володимира Путіна, вже у Москві, проте ще не записався на зустріч
Depo.Влада
11 липня 2016 14:44
ФОТО: depo.ua
Провінційний "єдинорос", що їде до Путіна на "запорожці", дістався Москви (ФОТО)
Провінційний "єдинорос", що їде до Путіна на "запорожці", дістався Москви (ФОТО)

В дорозі у нього було лише дві "поломки", а люди передавали пакети їжі, писали в соцмережах про свою підтримку, багато дзвонили, повідомив Корчагін в коментарі altapress.ru.

"Коли з такою підтримкою їдеш, машина без двигуна може їхати! Мені дзвонили з краю, з Греції, з, з Донбасу, з Узбекистану, Туркменістану кажуть: "Давай, Євген, покажи там, де раки зимують всім", - згадує він.

Провінційний "єдинорос", що їде до Путіна на "запорожці", дістався Москви (ФОТО) - фото 1

У Москві Корчагін переночував у родичів. При цьому його вже підтримали вихідці з Алтайського краю, які живуть в столиці Росії.

Тепер головне завдання активіста - записатися на прийом до Путіна. Якщо зустріч призначать на найближчі один-два тижні, вони (а разом з Коргачіним в машині знаходиться і його однодумець Олександр) чекатимуть.

При цьому, як повідомляє "Ехо Москви", прес-секретар президента Дмитро Пєсков заявив, що зустріч Путіна і Корчагіна має всі шанси відбутися.

Провінційний "єдинорос", що їде до Путіна на "запорожці", дістався Москви (ФОТО) - фото 2

Якщо зустріч все ж буде відкладена на серпень-вересень, доведеться повернутися. Але сам Корчагін це сприймає прагматично: буде можливість зібрати ще більше інформації про Алтайський край.

Поки бійчанін їхав до Москви, до нього надходило багато нової інформації: з сіл йому повідомляли, що у людей немає можливості заробляти, і людям не платять зарплату грошима - тільки пшоном, комбікормом та іншими продуктами. Корчагін сказав, що розповість президенту не тільки про реальні зарплати, а й про "законсервованих" заводах в Рубцовську, які є на папері, а по факту їх немає - там поле.

Нагадаємо, що Євген Корчагін відправився на жовтому "Запорожці", щоб розповісти Володимиру Путіну про те, як насправді живуть в Алтайському краї - про реальні зарплати, про крадіжку чиновників.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада