Проукраїнська коаліція світу говоритиме одним голосом, – Порошенко

Президент Петро Порошенко повідомив, що під час робочої поїздки до Німеччини він із представниками різних країн обговорив можливі міжнародні зустрічі та співпрацю з Україною, а із президентом Європейської Ради Дональдом Туском – підготовку й порядок денний ювілейного ХХ саміту Україна-Європейський Союз

Про це він заявив під час брифінгу за результатами зустрічі з федеральним канцлером Ангелою Меркель і президентом Франції Еммануелем Макроном в німецькому Аахені.

"Ми дуже ретельно обговорили підготовку, порядок денний, дату і кроки, які необхідно здійснити для проведення саміту Україна-ЄС. Учора ми вже оголосили дату проведення саміту. І я наголошую, що це є одним із елементів формування нового порядку денного для України", – розповів Порошенко.

Він додав, що під час робочої поїздки відбулося також й обговорення підготовки проведення саміту Україна-НАТО в межах саміту НАТО в Брюсселі.

"Я дуже тішуся, що проукраїнська коаліція світу буде говорити одним голосом, і лідери Франції та Німеччини є запорукою того, що ці кроки є ефективними", – наголосив президент України.

Нагадаємо, 9 травня Порошенко прибув із робочим візитом в німецьке курортне містечко Аахен.

Під час зустрічі в Німеччині Порошенко та президент Європейської Ради Дональд Туск домовилися про проведення саміту Україна-ЄС влітку поточного року в Брюсселі.

Пізніше Туск заявив, що ювілейний ХХ саміт Україна-ЄС відбудеться 9 липня в Брюсселі.

Сьогодні, 10 липня, Порошенко проводить переговори з Меркель і Макроном.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна