Процесуальний статус Симоненка СБУ визначить після допиту

Процесуальний статус лідеру Комуністичної партії України Петру Симоненку слідчий визначить після його сьогоднішньої бесіди з ним
Depo.Влада
6 квітня 2015 15:51
ФОТО: depo.ua

Про це у коментарі журналістам повідомила речник СБУ Олена Гітлянська, повідомляє depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Зараз з ним (лідером КПУ, - ред.) відбувається співбесіда. Слідчий визначить його процесуальний статус після завершення з ним бесіди", - сказала Гітлянська.

За її словами, СБУ продовжує розслідувати резонансні злочини проти основ національної безпеки, у яких брали участь чи беруть участь представники КПУ та їхні прихильники.

"У рамках цих справ сьогодні триває допит лідера комуністів Петра Симоненка. Поки ми не будемо говорити про (дані), які складають таємницю слідства, але я думаю, що це лише початок", - сказала Гітлянська.

Вона зауважила, що до Симоненка є багато запитань, "у тому числі йому буде поставлено запитання щодо участі у з'їзді Комуністичної партії РФ у Москві".

Речник СБУ зазначила, що у спецслужби є "досить багато фактів участі представників КПУ у діях, спрямованих проти національної безпеки та цілісності України", у тому числі до заступників Симоненка.

Нагадаємо, допит Симоненка в СБУ розпочався сьогодні о 10.00.