Протитанкова зброя і засоби ППО. Полторак сказав у Конгресі США, що треба Україні

Міністр оборони України Степан Полторак у Конгресі США перелічив основні пункти військової допомоги, необхідної Україні у боротьбі з російською агресією
Depo.Влада
25 вересня 2015 20:41
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час форуму "Україна: триваюча боротьба за свободу", повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Перше стосується нелетальної зброї. Ми хотіли отримати допомогу в передачі засобів розвідки, засобів радіоелектронної боротьби, засобів зв'язку, у тому числі захищеного", - зауважив глава Міноборони.

Крім того, за його словами, Україні потрібна підтримка у відновленні роботи військово-промислового комплексу.

"Ми повністю відмовилися від співпраці з Російською Федерацією, і практично всі технології і все озброєння було залежне від взаємодії з Росією", - зауважив Полторак.

Тому, за його словами, український військово-промисловий комплекс потребує технологій і допомоги в оснащенні.

Щодо летальної зброї, то "Україні необхідна допомога у вигляді засобів протитанкової боротьби, протиповітряної оборони та інших засобів, які посилили би обороноздатність країни".

Міністр поінформував, що Україна співпрацює зі Сполученими Штатами у цих напрямах. Так, за його словами, створено об'єднаний коаліційний комітет разом із оборонними відомствами США, до складу якого входять 14 підкомітетів.

"Вони розглядають практично всі питання, пов'язані зі взаємодією. Але ми вчора розмовляли з главою Пентагону Ештоном Картером і переконані в тому, що ці комітети мають працювати більш ефективно", - наголосив Полторак.

Він запевнив, що на зустрічі з міністром оборони США вони "виробили чіткий план щодо розвитку цієї співпраці".

Нагадаємо, що, на думку віце-спікера Верховної Ради Андрія Парубія, Сполучені Штати Америки можуть розширити список нелетальної зброї, яку надають Україні.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.