Проти Сакварелідзе виступили вісім нардепів з Одещини

Народні депутати, обрані від Одеської області, виступили за звільнення заступника генпрокурора Давіда Сакварелідзе із займаної посади та органів прокуратури
Depo.Влада
26 березня 2016 18:29
ФОТО: depo.ua

Відповідний лист за підписами восьми нардепів оприлюднено на сайті ГПУ, повідомляє depo.ua.

Підпис під листом поставили Дмитро Голубов та Олександр Урбанський (БПП), Євген Дейдей та Павло Унгурян (Народний фронт), Сергій Ківалов (позафракційний), Олександр Пресман,Василь Гуляєв та Дмитро Барвіненко (Партія Відродження).

У листі депутати пишуть, що Сакварелідзе в Одесі вдалися дві речі - "надшвидка адаптація до самих дорогих готелів, ресторанів та брендових бутиків; вірна служба у якості "місцевого посіпаки" чинному губернатору області Міхеілу Саакашівлі на його не менш популістських заходах".

Нардепи запевняють, що переважна більшість прокурорів районів Одещини "не сприймають Сакварелідзе на займаній ним посаді".

"Таке негативне відношення в цілому позначається на діяльності прокуратури Одеської області та призводить до хаосу в управлінні.... Крім того, нам стало відомо про опір більшості прокурорів тиску з боку заступника Генпрокурора та невиконання ними завідомо злочинних наказів, що віддаються паном Сакварелідзе", - йдеться у листі.

Нагадаємо, заступник генпрокурора Давід Сакварелідзе заявив, що за вказівкою генпрокурора заплановані обшуки у слідчих, що викрили "діамантових прокурорів" – екс-заступника прокурори Київщини Олександра Корнійця та заступника керівника ГСУ Генпрокуратури Володимира Шапакіна.  Крім того, за словами Сакварелідзе, цю "молоду команду" начебто вже звільняють з ГПУ.  Водночас прокурор ГПУ Владислав Куценко спростовує цю інформацію. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада