Проти Холодницького закрили ще одну справу, – ЦПК

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів (КДКП) закрила дисциплінарне провадження щодо керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назара Холодницького за скаргою Центру протидії корупції (ЦПК)

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на Центр протидії корупції.

"Холодницького знову пронесло. Кваліфкомісія прокурорів закрила провадження за скаргою ЦПК, в якій ми просили покарати керівника САП за порушення в декларації", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що КДКП закрила дисциплінарне провадження щодо керівника САП через закінчення термінів притягнення до відповідальності.

Нагадаємо, 18 липня Холодницький відзвітував Зеленському щодо антикорупційних справ.

Довідка: У травні поточного року ЦПК подав скаргу до КДКП за фактом порушення Холодницьким низки вимог закону "Про запобігання корупції" під час подання електронних декларацій за 2016-2017 роки.

За цими даними, Холодницький вніс у декларацію менший на 25 тисяч гривень дохід від продажу майна, ніж отримав насправді, зазначив недостовірну інформацію щодо коштів на банківському рахунку і не вказав, що позичав кошти третім особам.

Загалом сума недостовірних відомостей у декларації за 2016 рік становить 135 тисяч грн.

Порушення виявило Національне агентство з питань запобігання корупції, проте вже після того, як спливли строки притягення Холодницького до відповідальності, заявили у ЦПК.

10 червня Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів відкрила дисциплінарне провадження щодо керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького за заявою ГО "Центр протидії корупції".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook