В Україні проти Coca-Cola і Pepsi порушили справу за "російський" Крим

Прокуратура Автономної Республіки Крим при Генпрокуратурі України порушила справу проти посадових осіб компаній Coca-Cola і Pepsi за зображення Криму частиною Росії в рекламній кампанії
Depo.Влада
21 січня 2016 09:55
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив нардеп від "Народного фронту" Георгій Логвинський у своєму "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Посадові особи "Кока-Кола" і "Пепсі" таки можуть сісти у в'язницю. Прокуратура АР Крим розпочала кримінальне провадження за ч. 1 ст. 364-1 Кримінального кодексу України. Сьогодні отримав офіційну відповідь прокуратури Автономної Республіки Крим про те, що 11.01.2016 року розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 364-1 КК України (зловживання повноваженнями, - ред.). Щодо злочинів, передбачених статтями 110 та 229 КК України триває перевірка", - поінформував Логвинський.

Должностные лица "Кока-кола" и "Пепси" таки могут сесть в тюрьму. Прокуратура АР Крым начала уголовное производство по ч...

Опубликовано Георгием Логвинским 20 января 2016 г.

Нагадаємо, на раніше в одній з соціальних мереж російське представництво Coca-Cola розмістило публікацію з картою Росії, на якій був зображений анексований Крим.

Пізніше компанія пояснила появу Криму на карті РФ тим, що рекламне агентство внесло зміни в зображення без відома замовника та узгодження з ним.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада