Проти бійців "Айдару" торік відкрито 80 справ, – Міноборони

Упродовж минулого року відкрито близько 80 правопорушень бійцями батальйону "Айдар"
Depo.Влада
29 травня 2015 20:29
ФОТО: depo.ua

Про це під час засідання регламентного комітету Верховної Ради повідомив начальник управління військової служби правопорядку ЗСУ Олександр Дублян, передає depo.ua.

"Фактів особистого невиконання тоді ще командиром батальйону Мельничуком Сергієм Петровичем наказів Міноборони не було. Що стосується кримінальної обстановки в батальйоні "Айдар", то тільки за минулий рік, було близько 80 кримінальних правопорушень, внесених до Єдиного реєстру саме щодо військовослужбовців батальйону "Айдар", - сказав Дублян.

Він підтвердив, що комбат "Айдару" Мельничук досі залишається на військовій службі.

"Мельничук дійсно залишається на військовій службі, але відряджений у Верховну Раду і після складання повноважень він повернеться в Міністерство оборони і, відповідно, може бути призначений на рівнозначну або вищу посаду в рамках Міноборони", - сказав Дублян.

Нагадаємо, що сьогодні у регламентному комітеті Ради триває засідання у справі Мельничука. В прокуратурі кажуть, що у військовій частині, яку він очолював, недорахувалися 1000 автоматів Калашникова

Нагадаємо, що 12 травня генеральний прокурор Віктор Шокін попросив Верховну Раду зняти недоторканність з народного депутата Сергія Мельничука. Він підозрюється в у створенні злочинної організації, що карається позбавленням волі до 15 років або навіть довічно.