Проти 56 кримських директорів держпідприємств порушили справи

Прокуратура Автономної Республіки Крим відкрила кримінальні провадження проти 56 осіб, які очолювали державні підприємства в період анексії півострова
Depo.Влада
21 серпня 2015 10:45
ФОТО: depo.ua

Про це заявив міністр аграрної політики і продовольства України Олексій Павленко, передає depo.ua з посиланням на прес-службу відомства.

"Ми ретельно слідкуємо за станом захопленого в Криму майна. Ведемо систематичну роботу у питаннях контролю за цим майном через судові інстанції для підтвердження права власності на нього, аби подати повний позов для відшкодування завданих збитків. Крім того, ініціюємо притягнення до відповідальності директорів, які під час анексії, випереджаючи один одного, поспішали підняти прапор агресора та сприяли захопленню державної власності", - сказав міністр, додавши, що окупанти вже звільнили кожного з цих зрадників.

Павленко запевнив, що Україна зробить усе, щоб вони були оголошені в розшук та постали перед судом.

За його словами, в кримінальному провадженні зазначено, що посадові особи низки держпідприємств у сфері управління Мінагрополітики під час окупації Криму Росією, порушуючи українське законодавство, не поінформували профільне міністерство та правоохоронні органи про захоплення майна, самоусунулися від виконання службових обов'язків, не передали Мінагрополітики печатки та документи, зокрема й ті, що знаходяться під грифом "Для службового користування".

Нагадаємо, що на початку серпня у Мінагрополітики створили робочу групу з питань управління підпорядкованими державними підприємствами, що перебувають на окупованій території Криму, під керівництвом радника міністра Олександра Лієва.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.