ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Каплін спільно з "соціалістами" сколочує політичний блок проти Киви

Народний депутат з БПП Сергій Каплін оголосив про створення власної політичної сили спільно з Соціал-демократичною і Соціалістичною партіями

Depo.Влада
12 серпня 2017 22:15
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в ефірі телеканалу NewsONE, передає Depo.ua.

"Ми підписали угоду між Соціал-демократичною і Соціалістичною партією про співпрацю. Зараз формуємо спільний потужний блок, який піде на президентські, парламентські і місцеві вибори", - заявив Каплін.

Він стверджує, що вже виграв всі суди з тим, щоб змусити Міністерство юстиції внести відповідні зміни до реєстру та повернути колишнього голову Соціалістичної партії Миколу Садового та справжній склад президії.

"Це та партія, яку свого часу очолював Олександр Олександрович Мороз, який пішов з цієї партії, створив свою окремо. Сьогодні партія з 27-річною історією, по суті, є об'єктом рейдерського захоплення з боку команди Петренка, Авакова та Яценюка, які поставили туди тимчасово на посаду голови і внесли відповідні зміни до реєстрів Міністерства юстиції дуже відомого, екстравагантного не політика, не громадського діяча - громадянина України Іллю Киву", - сказав нардеп. При цьому він додав, що його новий блок вже отримав підтримку Соціалістичного інтернаціоналу (Соцінтерн - міжнародна неурядова соціал-демократична організація, - ред.), який відрядив в Україну свого представника, колишнього кандидата в президенти Білорусі. "Він розібрався у ситуації, доповів керівництву цієї міжнародної поважної структури. Я бачив цей лист. В ньому зазначено, що є факт рейдерського захоплення з боку міністра внутрішніх справ і його оточення", - сказав нардеп.

"Я хочу стврити з усіх цих сил, може, першу величезну партію знизу", - додав він.

Крім того, Каплін стверджує, що має матеріали про "тяжку хворобу Киви" - шизофренію. "Він інвалід другої групи на психічні захворювання і його дії, як і реакції часом на телеканалах може бути абсолютно неадекватна і реально, без жартів, призвести до фатальних, а можливо й летальних наслідків", - заявив Каплін.

"Я готовий до судових процесів. І суд якраз дасть оцінку відповідних документів. А в мене є завірені копії оригіналів цих документів", - каже нардеп. При цьому він додав, що надасть відповідну інформацію НАБУ та ГПУ для оцінки ситуації та з'ясування, на підставі чого Киві дали звання спочатку майора, підполковника, а потім половника, нагородну зброю, а також призначили керівником структури, яка бореться з наркозлочинністю.

Нагадаємо, 8 липня радник глави МВС Ілля Кива заявив, що прийняв пропозицію очолити Соціалістичну партію України.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада