Прощальний звіт: Генпрокуратура похвалилася продуктивністю Шокіна

Генеральна прокуратура оприлюднила підсумковий звіт про свою діяльність за час перебування Віктора Шокіна на посаді генпрокурора
Depo.Влада
11 березня 2016 13:25
ФОТО: depo.ua
Прощальний звіт: Генпрокуратура похвалилася продуктивністю Шокіна
Прощальний звіт: Генпрокуратура похвалилася продуктивністю Шокіна

У документі йдеться про законотворчість, реформування органів прокуратури, подання обвинувальних актів до суду, заочні розслідування проти представників колишньої влади, розслідування злочинів проти Євромайдану, розслідування корупційних злочинів, захист прав та свобод дітей, передає depo.ua з посиланням на прес-службу ГПУ.

Діяльність Шокіна порівнюється з досягненнями його попередників – Олега Махніцького та Віталія Яреми, на фоні яких показники нинішнього генпрокурора виглядають кращими.

Так, за даними ГПУ, протягом року роботи Шокіна розпочалося розслідування 46 580 кримінальних проваджень проти 4 451 у Махніцького (за три місяці) і 15 740 у Яреми (за півроку).

Прощальний звіт: Генпрокуратура похвалилася продуктивністю Шокіна - фото 1

Крім того, упродовж року до призначення Шокіна було встановлено корупційних збитків державі на загальну суму 85 млн грн і накладено арешт на майно на суму 13,2 млн грн, а за часів Шокіна – встановлено збитків на майже 3 млрд грн і накладено арешт на майно на суму 83,6 млн грн.

Повний звіт ГПУ опублікований на сайті відомства

Нагадаємо, що Віктор Шокін написав заяву про відставку з посади генпрокурора після звернення президента 16 лютого. Діяльністю генпрокурора дуже незадоволені як в парламентській коаліції, так і в опозиції. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада