Прощальне слово Фірсова у Раді: Ми ще повернемось

Народний депутат України Єгор Фірсов, якого сьогодні позбавили мандата, заявив, що такі дії - це політична помста
Depo.Влада
29 березня 2016 10:22
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив з трибуни Ради, передає depo.ua.

"Шановні колеги, дайте мені пораду, будь ласка. У нас зараз є виступи від фракцій і груп українського парламенту. Зайшла людина, яку я оголосив у відповідності з рішенням ЦВК як таку, що втратила свій депутатський мандат. Як мені діяти в такому випадку?", - відповів їм Гройсман.

Пізніше спікер все ж надав Фірсову слово.

Вже колишній нардеп звернувся до парламенту з такими словами: "Що насправді сталося? Якщо ви думаєте, що зараз образили кількох народних депутатів і позбавили їх мандата, то ви глибоко помиляєтеся. Насправді корупціонери намагаються повернути парламент до банального політичного рабства. Корупціонери, щоб продовжувати грабувати, повинні мати кишеньковий парламент і кишенькових дресированих депутатів. Рішення з'їзду БПП, де півсотні делегатів закриваються і ховаються від преси і приймають якісь рішення, абсолютно абсурдні. Точно так само, як і рішення членів ЦВК, чиї повноваження закінчилися ще в 2014 році. Я безкомпромісно боровся зі всякими Кононенко, Березенко і Грановскими, і тому відносно мене це велика політична помста. Я впевнений, що сьогодні відступ від принципів демократії і парламентаризму - це відкат від політики європейської інтеграції, бо кріпосного права в Європі вже давним-давно немає, а його намагаються ввести для парламентаріїв. Ця історія продемонструвала ще одну глибоку політичну проблему: в нашій політичній системі відсутні справжні політичні партії. Замість них створено дюжина політичних бандформувань, єдина мета яких - домогтися влади, щоб грабувати країну, домогтися преференції для придворних бізнесменів і забезпечити контроль над правоохоронними органами і фінансовими потоками. Я переконаний, що український парламент ще отримає реальні політичні партії, які представляють інтереси людей. Це обов'язково буде, і без цього Україна ніколи не стане європейською, а наших громадян вже давно зрозуміли, що нинішній режим веде країну у протилежний від Європи бік. Тому боротьба за Україну тільки починається. Ми ще повернемося."

Нагадаємо, 25 березня з’їзд партії "Блок Петра Порошенка – Солідарність" ухвалив рішення позбавити мандатів народних депутатів Єгора Фірсова і Миколи Томенка, які, пройшовши до парламенту за списками цієї політсили, покинули фракцію. 

Сьогодні Рада позбавила їх депутатських мандатів.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада