Пропагандисти з Росії обурюються, що у Давосі Порошенко їх ігнорує

Президент України Петро Порошенко відмовляється спілкуватися з російськими ЗМІ на Всесвітньому економічному форумі в Давосі
Depo.Влада
22 січня 2016 20:06
ФОТО: depo.ua

Принаймні про це, як передає depo.ua, пише російське державне інформагентство "РИА-Новости".

"Кілька разів російські журналісти намагалися взяти коментар у українського президента в кулуарах Всесвітнього економічного форуму, зокрема, з питань реалізації Мінських угод. Однак Порошенко, почувши, що преса російська, відразу ж відмовлявся від коментарів", - обурюються російські пропагандисти.

Зокрема, як зазначається, на запитання кореспондента російського новинного агентства Sputnik, яке мовить англійською мовою, Порошенко запитав, з якої країни ЗМІ, і, коли дізнався, що з Росії, прикрив диктофон долонею і повідомив по-англійськи, що говорити не буде.

У четвер аналогічна ситуація сталася з кореспондентом "РИА-Новости", яка намагалася взяти коментар після зустрічі Порошенка з прем'єр-міністром Греції Алексісом Ципрасом. Президент сидів в оточенні своєї делегації в загальному лобі конгрес-центру, де проходить форум у Давосі. Один з представників делегації українського президента, дізнавшись, що ЗМІ з Росії, повідомив, що "президент не планував спілкуватися і давати брифінг для російських ЗМІ". Після цього він спробував викликати охорону, щоб прогнати журналіста, незважаючи на те, що українська делегація перебувала в залі, доступ в який відкритий для преси.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада