Промова Корбана на суді: Так, я організатор

Апеляційний суд Києва залишив Геннадія Корбана під домашнім арештом – на тих самих умовах, що й раніше
Depo.Влада
1 грудня 2015 19:20
ФОТО: depo.ua

Скарги ГПУ про обрання більш суворого запобіжного заходу, та захисту політика, який вимагав його звільнити з-під домашнього арешту, суд відхилив. Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає, передає depo.ua.

Під час судового засідання Корбан виступив з досить емоційною промовою.

"Чи можна мене вважати злочинцем, який вчинив особливо важкі злочини, які мені інкримінують? Я не знаю. Але знаю одне, що я дійсно був організатором добровольчих батальйонів в рамках територіальної оборони, згідно з законом, я дійсно маю відношення до захисту України. Я дійсно переступав закон, коли  зупиняв рух потягів, які кожен день ішли із Донецької області … я дійсно організатор переговорів з Безлером і Захарченком, в результаті яким мені та моїй команді вдалося врятувати з полону 650 хлопців", - заявив Корбан.

"Я дійсно брав обмінний фонд у СБУ. Людський обмінний фонд. Для того, щоб рятувати патріотів і повертати їх додому. Я дійсно організовував прийом рефрижераторних секцій, в яких привозили тіла наших хлопців. В тому числі, 25-ої бригади - тих 49 осіб, які загинули у тому злощасному літаку, який збили під Луганський аеропортом", - додав Корбан.

Він пояснив судді, що перебуваючи "на межі війни", Корбан та його люди "діяли в умовах крайньої необхідності", оскільки "батьківщині загрожує небезпека".

"Можна знайти ще багато випадків і людей, які будуть говорити про мене і моїх соратників. Щодо злочинів, які здійснювались у зоні АТО, у зоні війни. Але ми маємо розуміти, що час лжегероїв, боягузів закінчиться...", - сказав Корбан.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада