Промисловою політикою в новому уряді буде займатися безпосередньо прем'єр-міністр, - Фесенко

Для формування точок економічного зростання новому прем'єр-міністру належить змінити промислову політику уряду, а також вирішити проблему "лібертаріанців"
Depo.Влада
15 квітня 2016 16:04
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв'ю еizvestia.com заявив голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко, передає depo.ua.

"Щоб відновити економічне зростання, Володимиру Гройсману потрібно зробити ставку на підтримку промислових галузей. Але для цього потрібно буде подолати опір лібертаріанців. До них відноситься Саакашвілі, люди з його команди. Вони вважають, що не треба спеціально займатися промисловістю - треба створювати вигідні економічні умови для інвестицій, і інвестор прийде сам і почне розвивати промисловість. Я не дуже поділяю цей підхід. Я думаю, що необхідно цілеспрямовано працювати і виділяти ті галузі промисловості, які можуть стати локомотивами економічного відновлення України", - зазначив Фесенко.

Володимир Фесенко вважає, що в новому уряді саме прем'єр-міністр, а не Міністерство економіки, формуватиме зміни в промисловій політиці уряду.

"Я думаю, що промисловою політикою в новому уряді буде займатися безпосередньо прем'єр-міністр. У нього є смак до реформ і задумки з приводу так званих точок зростання. Питання тільки в тому, на які галузі він зробить ставку і який інструментарій буде для цього використовувати", - вважає політолог.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада