Прокурорів з воюючого Донбасу перевели на «тиху» Харківщину

У зв'язку з переведенням співробітників з Донбасу штат прокуратури Харківщини збільшений на 50 посад
Depo.Влада
9 жовтня 2014 16:24
ФОТО: depo.ua
Прокурорів з воюючого Донбасу перевели на «тиху» Харківщину
Прокурорів з воюючого Донбасу перевели на «тиху» Харківщину

Як повідомив прокурор області Юрій Данильченко, 20 чоловік працюватимуть безпосередньо в прокуратурі області, а 30 - в районних підрозділах, передає ДеПо з посиланням на Городской дозор.

Працівників прокуратури перевели на роботу в прокуратури Харківщини з окупованих територій Луганської і Донецької областей.

«Там, де є можливість функції, люди працюють, а на окупованих територіях не можуть. У зв'язку з цим генпрокурор прийняв рішення тимчасово перевести їх в штат прокуратури Харківської області й інших регіонів. Ми уважно ставимося до цих співробітників, допомагаємо їм з вирішенням побутових проблем, облаштуванням дітей в садки», - розповів Юрій Данильченко.

У рамках збільшення штату, зокрема, передбачені посади трьох слідчих - вони займатимуться розслідуванням злочинів, здійснених на території Донецької і Луганської областей. Таких кримінальних проваджень в слідчому управлінні прокуратури області на даний момент знаходиться 35.

Нагадаємо, що за заявою головного військового прокурора України Анатолія Матіоса, у розвідки РФ є усі необхідні засоби радіоелектроніки, щоб моніторити усю територію Донецької і Луганської областей і моніторити ситуацію в режимі реального часу. Також повідомлялося, що з 5 вересня, коли на Сході України оголошено перемир'я, терористи більше 1300 разів порушували режим припинення вогню. В результаті загинули 64 українських військових і 36 мирних жителів.