Прокурори заявляють, що арешт Корбана суд має розглянути в першу чергу

Прокурори заявляють, що суддя повинен насамперед розглядати клопотання про обрання запобіжного заходу Геннадію Корбану

Про це заявив прокурор Василь Мальований, передає depo.ua.

"Якщо завірене клопотання про запобіжний захід, то суддя має його розглянути у найкоротші терміни. Наше клопотання про обрання запобіжного заходу має бути розглянуте у першу чергу. У ході розгляду нашого клопотання, які підстави є у органу державної влади на даний час обмежити його у свободі", - заявив він.

ЄБРР погіршив прогноз падіння економіки України, але очікує зростання в 2016 році

Нагадаємо, що  Корбан був затриманий вранці 31 жовтня.  Під час обшуків у приміщеннях партії УКРОП в Дніпропетровську було вилучено близько 1,5 млн грн, печатки фіктивних фірм, зброю, засоби спостереження та прослуховування.

Корбану висунули підозру за трьома статтями Кримінального кодексу України – ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна), ч. 1. ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом), ст. 255 (створення організованої злочинної організації).

3 листопада силовики вивезли його  прямо із зали суду в Чернігові. Захист Корбана заявив про викрадення і подав відповідну заяву. Однак, згодом в ГПУ заявили, що політик у Києві, з ним проводять слідчі дії. Сьогодні Печерський районний суд Києва продовжив розгляд справи

Сторона обвинувачення подала клопотання щодо того, щоб проводити судове засідання у закритому режимі, аби уникнути витоку секретної інформації.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влада