Прокурори "розшукують" фігурантів справи "VAB банку", маючи адреси їхнього проживання, – адвокат

Усі адреси для відправки повідомлень про підозру чи викликів на допити у справі "VAB банку" є у матеріалах справи, при цьому особи, причетні до справи, оголошені у розшук
 

Про це повідомила адвокат Тетяна Козаченко під час розгляду справи комітетом Верховної Ради із питань антикорупційної політики, передає Depo.ua.

"Повідомлення про підозру вони відправляють у садові товариства, розуміючи, що люди знаходяться за кордоном. Тому що відповідно до матеріалів кримінального провадження, вони мають повністю доступ до бази і вся ця інформація є. Одразу ж коли вступили адвокати у справу, ми принесли їм матеріали, зокрема, не де особи "переховуються", а де вони проживають", – сказала адвокатка.

Вона наголосила, що ці відомості є у матеріалах справи ВАКС, у САП і у НАБУ

"У матеріалах справи ВАКС, у САП і у НАБУ є чітка інформація, де особи проживають, з підтвердженням федерального реєстру Відня (Австрія), з конкретним будинком, для того, щоб у порядку міжнародної допомоги діяли і викликали осіб. Вони знаходяться у розшуку при наявності чіткої інформації, де особи перебувають постійно офіційно. Ніхто не ховається. Ігноруючи міжнародну конвенцію про правову допомогу, яка повністю ратифікована Україною", – наголосила Козаченко. 

Нагадаємо, як повідомила адвокат Тетяна Козаченко, прокуратура пред'явила 10 підозр за чотири тижні від початку вивчення 100 томів матеріалів справи. 

Раніше повідомлялося, що Бахматюк буде добиватися компенсації після рішення Верховного суду по банку "Фінансова ініціатива".

Відомо також, що працівники "Укрлендфармінгу" продовжують безстрокову акцію біля САП.

Довідка: 5 червня цього року Печерський районний суд Києва ухвалив рішення, яким скасував як незаконну постанову Віталія Каська, колишнього заступника генпрокурора Рябошапки, про поновлення кримінальної справи проти Олега Бахматюка. Йдеться про постанову про поновлення кримінальної справи про рефінансування "VAB банку", яка вже розслідувалася і була закрита рішенням судів через відсутність складу злочину.

А 15 квітня Вищий антикорупційний суд (ВАКС) відмовив Національному антикорупційному бюро України (НАБУ) в обранні для бізнесмена, ексвласника VAB Банку Олега Бахматюка запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою у справі про отриманий цим банком у 2014 році стабілізаційний кредит Нацбанку, що підтверджує незаконність дій НАБУ.

Читайте також: Працівники "Укрлендфармінгу" вимагають закрити незаконну справу проти Бахматюка

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Влада