Прокурори просять суд залишити клопотання захисту про відвід судді без розгляду

Прокурори в ході засідання в Новозаводському суді міста Чернігова, на якому розглядається обрання запобіжного заходу лідеру УКРОПу Геннадію Корбану, просять суд залишити клопотання захисту про відвід судді без розгляду
Depo.Влада
2 листопада 2015 21:05
ФОТО: depo.ua

Про це передає місцеве видання 0462, передає depo.ua.

Так, згідно з інформацією видання, адвокат Шевчук наполягає на тому, що суддя Шипов не є слідчим суддею. За його словами (з посиланням на кримінально-процесуальний кодекс), будь-які процесуальні дії здійснюються тільки слідчим суддею.

"У зв'язку з тим, що винесення слідчим суддею клопотання не може мати юридичні наслідки (винесення неправосудного рішення) захист знову заявила відвід судді", - зазначає видання.

Також повідомляється, що адвокат Мірошник звернувся до присутніх у залі народних депутатів та акцентував увагу на тому, що автоматизована система розподілу суддів з невідомих причин вибрала не слідчого суддю.

У свою чергу представники прокуратури з посиланням на кримінально-процесуальний кодекс висловили незгоду із заявою захисту, назвавши дії адвокатів спробами затягування процесу і зловживанням правами.

Також повідомляється, що прокурори просять суд залишити клопотання захисту про відвід судді без розгляду.

Захист додає клопотання про відвід секретаря суду, оскільки та, нібито не перевірила повноваження учасників процесу - захисників і обвинувачів.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.