Прокурор вимагає арештувати одеського суддю-стрільця

Прокурор вимагає обрати для одеського судді-стрільця Бурана запобіжний захід у вигляді тримання під вартою
Depo.Влада
1 квітня 2016 19:20
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "112 Україна".

Судове засідання триває вже більше години. Зараз суддя пішов у дорадчу кімнату. Зазначимо, що антикорупційний прокурор вимагає для Бурана саме тримання під вартою для того, щоб виключити можливості впливу підозрюваного на розслідування або спробу приховати сліди злочину.

Захист заявляє, що Буран має намір співпрацювати зі слідством.

Суддя зараз у нарадчій кімнаті. До цього засідання тривало півтори години. Антикорупційний прокурор вимагає від суду застосувати до Олексія Бурана запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Він каже, що якщо для судді виберуть інший запобіжний захід, то він зможе впливати на розслідування і чинити тиск на свідків або приховати сліди своєї злочинної діяльності. Сторона захисту проти такого запобіжного заходу. Адвокат каже, що суддя (Буран, - ред.) не збирається тікати і хоче співпрацювати зі слідством.

Нагадаємо, 29 березня Національне антикорупційне бюро провело операцію із затримання судді, підозрюваного в отриманні хабара за винесення рішення на користь однієї зі сторін судового провадження. Буран відкрив вогонь з пістолета по детективах НАБУ і зник.

Пізніше вдалося встановити його місцезнаходження. У свою чергу Рада суддів України заявила, що під час процесуальних дій співробітників НАБУ, суддя намагався вчинити самогубство - він порізав собі вени, внаслідок чого і опинився у лікарні. 

31 березня Верховна Рада дала згоду на затримання та арешт судді Бурана.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада