Прокурор США: У справі Злочевського ГПУ і український суд діяли демократично

Міжнародні адвокати відзначили єдність позицій судових і правоохоронних органів Британії та України про відсутність звинувачень проти власника міжнародної енергетичної групи Burisma Миколи Злочевського
Depo.Влада
10 жовтня 2016 20:33
ФОТО: depo.ua

"Печерський суд Києва не знайшов складу кримінального злочину в діях Миколи Злочевського та зобов'язав Генеральну прокуратуру України зняти його з розшуку. Це рішення не підлягає оскарженню. ГПУ виконала відповідну постанову суду", - йдеться в повідомленні Burisma Group.

За словами колишнього заступника Генерального Прокурора США і американського адвоката компанії Джона Буретти, дії Генеральної прокуратури України та українського суду підтверджують відданість України принципам верховенства права та належного судочинства - двох оплотів демократії.

Нагадаємо, рішення українського суду у справі Миколи Злочевського повністю відповідає рішенням Британського суду, яке було прийнято в січні 2015 року. Після розгляду діяльності Миколи Злочевського в Україні за період з 2002 року по 2014 рік, Британський суд ухвалив рішення на користь Миколи Злочевського та зобов'язав Бюро по боротьбі з фінансовими махінаціями в особливо великих розмірах (SFO) оплатити судові витрати відповідача.

Ситуацію також прокоментував відомий британський правозахисник, адвокат Миколи Злочевського, Монті Рафаель: "Я вже багато років тісно співпрацюю з Миколою Злочевським та його юридичною командою, захищаючи його від необґрунтованих звинувачень у Великобританії. Судова система Британії виправдала Миколи Злочевського, і я дуже радий, що українська судова система рухається в тому ж напрямку".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада