Прокуратура завела справу через заборону Меджлісу в Криму

Прокуратура Автономної Республіки Крим розпочала кримінальне провадження за фактами незаконної заборони діяльності Меджлісу окупаційною владою
Depo.Влада
29 квітня 2016 12:52
ФОТО: depo.ua
Прокуратура завела справу через заборону Меджлісу в Криму
Прокуратура завела справу через заборону Меджлісу в Криму

Про це інформує прес-служба ГПУ, передає depo.ua.

"Встановлено, що так званий прокурор Республіки Крим Поклонська подала до незаконно створеного Верховного суду Республіки Крим позов про заборону діяльності об’єднання "Меджліс кримськотатарського народу", а 12.04.2016 винесла протиправне рішення про зупинення його діяльності", - йдеться у повідомленні.

У подальшому, зазначається, розглянувши позов, колегія суддів незаконно створеного "Верховного суду Республіки Крим" під головуванням Терентьєвої визнала об'єднання "Меджліс кримськотатарського народу" екстремістською організацією та заборонила його діяльність на території півострова.

"Ці дії є незаконними оскільки законом України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" чітко визначено, що тимчасово окупована територія України є невід'ємною частиною території України, на яку поширюється дія Конституції та законів України", - зазначили у відомстві.

Нагадаємо, 26 квітня так званий верховний суд Криму визнав діяльність Меджлісу кримськотатарського народу екстремістською і заборонив його. Одразу Меджліс перейшов на надзвичайний режим діяльності.

27 квітня прокуратура Автономної Республіки Крим відкрила кримінальне провадження проти судді, яка винесла рішення про заборону діяльності Меджлісу Наталії Терентьєвої. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада

 

Мітки: Крим, Меджліс