Прокуратура України "поховала" справу про "золотий батон" Януковича

Прокуратура закрила кримінальну справу щодо зникнення цінностей із Межигір’я, в тому числі і знаменитого "золотого батона"
Depo.Влада
16 травня 2016 15:21
ФОТО: depo.ua

Про це заявив лідер "Народного контролю", секретар Антикорупційного комітету ВРУ Дмитро Добродомов, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу руху.

За словами Добродомова, кримінальне провадження закрили ще на початку грудня минулого року "за відсутністю складу злочину". Підтвердженням цього є відповідь прокуратури Київської області на звернення депутата.

"Тож маємо дилему: або не було ані "золотого батона", ані інших коштовностей із Межигір’я, які бачила уся країна. Або ж потрібно покарати тих, хто закрив кримінальне провадження. Адже цінності зникли, а винуватців не шукають. Більш того, прокуратура навіть не вбачає "складу злочину" у зникненні коштовностей вартістю у мільйони", – підкреслив Добродомов.

Прокуратура закрила справу про зникнення "скарбів" Януковича - фото 1

Зауважимо, Генпрокуратура відкрила кримінальне провадження за ч. 5 ст. 185 ККУ за фактом зникнення цінностей із Межигір’я у квітні 2015 року.

Нагадаємо, "золотий батон" колишнього президента Віктора Януковича зник у березні 2015 року. Раніше в ГПУ з'ясували, що екс-президенту України Януковичу масивне золоте прес-пап'є у вигляді батона в натуральну величину вагою 2 кілограми подарували.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада