Прокуратура закрила кримінальне провадження стосовно члена НАЗК

Столична прокуратура закрила кримінальне провадження щодо члена Національного агентства з питань запобігання корупції Руслана Рябошапки
Depo.Влада
4 листопада 2016 18:10
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила прес-секретар прокуратури Києва Надія Максимець, передає Depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"Ми чекали матеріалів від банківської установи про рух коштів на рахунках пана Рябошапки, ми її отримали. Був також викликаний на допит сам Рябошапка, який надав вичерпні пояснення і документи, що в період, про який ідеться в провадженні, кошти були ним одержані законним чином і відображені в декларації. Підстав для подальшого розслідування немає. Зараз за результатами обробки банківських документів і свідчень Рябошапки прокуратура закрила провадження", - повідомила Максимець.

Новини за темою: У прокуратурі розповіли про кримінальне провадження стосовно члена НАЗК Рябошапки
Нагадаємо, прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо члена Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Руслана Рябошапки через незадекларовані гроші. Як випливає зі змісту судової постанови, фігурант справи отримав 270 тис. грн від "Програми розвитку ООН в Україні", про які не повідомив у своїй податковій декларації. Це може свідчити про незаконне збагачення посадової особи.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада