Прокуратура відкрила справу проти окупантів за погрози арештувати Джемілєва

Прокуратура Автономної Республіки Крим відкрила кримінальне провадження за фактом погрози позбавлення волі народного депутата України Мустафи Джемілєва
Depo.Влада
21 січня 2016 18:08
ФОТО: depo.ua

"Установлено, що службові особи незаконно утвореного на тимчасово окупованій території АР Крим органу - Київського районного суду м. Сімферополя, всупереч чинному законодавству України, 20.01.2016 винесли протиправне рішення про заочний арешт національного лідера кримських татар, народного депутата України М. Джемілєва, який з початку тимчасової окупації території півострову Крим зайняв активну антиросійську позицію", - цитує depo.ua прес-службу Прокуратури Криму.

У відомстві зазначили, що так звані "посадовці" Криму намагаються чинити на нього тиск та погрожують позбавленням волі.

Прокуратура автономії за вказаними фактом зареєстровала кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 346 КК України (погроза позбавленням волі народного депутата України у зв'язку з його державною чи громадською діяльністю).

Відповідно до ч. 2 ст. 12 Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" матеріали справи направлено до Генеральної прокуратури України для визначення підслідності.

Нагадаємо, що 21 січня 2016 року Київський суд Сімферополя заочно заарештував Джемілєва. Його разом з лідером меджлісу кримськотатарського народу Рефатом Чубаровим окупантська влада оголосила у  розшук

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада