Прокуратура «шмонала» Печерський райсуд до опівночі

Обшук київською прокуратурою у Печерському районному суді закінчився ближче до півночі і протривав близько восьми годин
Depo.Влада
27 лютого 2015 07:41
ФОТО: depo.ua
Прокуратура «шмонала» Печерський райсуд до опівночі
Прокуратура «шмонала» Печерський райсуд до опівночі

Про це повідомив слідчий з особливо важливих справ слідчого відділу прокуратури міста Києва Володимир Іванцов, передає depo.ua з посиланням на ТСН.

«У результаті обшуку встановлені необхідні докази в електронному та паперовому вигляді. Згідно з постановою суду, необхідні документи вилучені, долучені до кримінального провадження, призначені комп'ютерно-технічна та інші експертизи. Досудове слідство триває», - сказав він після закінчення обшуку.

Як повідомляв depo.ua, напередодні прокуратура нагрянула з обшуком до Печерського суду Києва. Обшук пройшов у рамках кримінальних проваджень щодо одіозних суддів Оксани Царевич і Віктора Кицюка за фактом винесення ними завідомо неправосудних рішень.

Нагадаємо, вчора суддя Печерського районного суду Києва Оксана Царевич прибула до прокуратури Києва у відділ за дотриманням законності. У прокуратурі заявили, що Царевич переслідувала Автомайдан з особистих мотивів.

Як повідомлялося, 25 лютого вона звільнила з-під варти під заставу на підставі лінгвістичної експертизи Олександра Єфремова, якого звинувачують у розпалюванні міжнаціональної ворожнечі.

На початку лютого генпрокурор України Віктор Шокін звернувся до народних депутатів з поданням про взяття під варту трьох суддів Печерського суду - Оксани Царевич, Віктора Кицюка та Сергія Вовка.