Прокуратура розслідує хабар Курченка суддям у $800 тисяч

Генпрокуратура продовжує розслідування стосовно хабаря чиновникам апеляційного суду міста Києва в розмірі $800 тис за постановлення завідомо неправосудних рішень в інтересах учасників злочинної організації Сергія Курченка
Depo.Влада
20 липня 2015 14:14
ФОТО: depo.ua

Про це у понеділок інформує прес-центр ГПУ, передає depo.ua.

Прокуратура продовжує розслідування у кримінальних провадженнях  за фактом одержання суддями апеляційного суду міста Києва неправомірної вигоди в розмірі $800 тис за постановлення завідомо неправосудних рішень в інтересах учасників злочинної організації Курченка та інших.

Упродовж першого півріччя цього року стосовно суддів, які обвинувачуються у вчиненні корупційних злочинів, судами першої інстанції із прийняттям рішення розглянуто 4 кримінальні справи стосовно 4 осіб.

За результатами судового розгляду стосовно 3 суддів постановлено обвинувальні вироки, щодо 1 судді ухвалено рішення про направлення кримінальної справи на додаткове розслідування.

Усього за апеляційними скаргами прокурора в апеляційному порядку переглянуто судові рішення стосовно 4 суддів.

Станом на сьогодні у провадженні судів першої інстанції перебуває 29 кримінальних справ стосовно 33 суддів, які обвинувачуються у вчиненні корупційних злочинів.

Раніше повідомлялось, що органи прокуратури повідомили про підозру 15 суддям за фактом постановлення завідомо неправосудних рішень.

Більше новин політики читайте в рубриці Влада. depo.ua.