В кримських прокурорів-зрадників заберуть всі автомобілі

Генпрокуратура обіцяє знайти і заарештувати все рухоме й нерухоме майно колишніх прокурорів Криму, що переметнулись до окупантів
Depo.Влада
11 червня 2015 14:25
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив начальник управління з протидії злочинності на тимчасово окупованій території ГПУ Віталій Тригубенко, передає depo.ua із посиланням на Крим.Реалії.

Він уточнив, що поки йдеться саме про арешт, а не конфіскацію. Тобто власники можуть цим майном користуватись, але не мають права його відчужувати. А якщо автомобілі, на які наклали арешт, зупинять співробітники, їх переправлять до штрафмайданчику.

Тригубенко також вважає, що в ГПУ існують стовідсоткові шанси на притягнення до відповідальності кримських прокурорів, які перейшли на бік держави-агресора.

"Вони будуть притягнуті до відповідальності або з поверненням Криму, або з виїздом на материк або територію іншої країни і так далі", - сказав представник Генпрокуратури України.

Рвніше повідомлялось, що Печерський районний суд наклав арешт на нерухоме та рухоме майно депутатів-зрадників на суму близько 50 млн грн.