Прокуратура почала заочне розслідування проти Єжеля

Головна військова прокуратура здійснює спеціальне досудове розслідування стосовно колишнього Міністра оборони України Михайла Єжеля у зв’язку з його неявкою на допит
Depo.Влада
6 вересня 2016 16:33
ФОТО: depo.ua

Про це передає depo.ua з посиланням на прес-службу Генпрокуратури.

Єжеля викликали на 5 вересня на допит, однак він не з'явився, а натомість написав слідчому ГПУ електронного листа, у якому "заявив, що з’являтися до слідчого не буде, оскільки, на його думку, це є недоцільним".

"Ураховуючи позицію підозрюваного М. Єжеля, орган досудового розслідування має всі законні підстави для подальшого здійснення спеціального досудового розслідування за відсутності підозрюваного, із врученням необхідних процесуальних документів його захиснику", – додали у відомстві.

Нагадаємо, що Єжель очолював Міністерство оборони з 11 березня 2010 по 8 лютого 2012 року, за часів екс-президента Віктора Януковича.

У квітні 2013 року Янукович призначив його послом у Білорусі.

У 2015 році президент Петро Порошенко відкликав Єжеля з посади посла у Мінську.

У Генпрокуратурі повідомляли, що розшукують Єжеля як підозрюваного у справі про розтрату державних грошей, але він втік у Білорусь.

У квітні 2015-го білоруська прокуратура відмовилась відповідати на запит ГПУ щодо того, чи справді Єжель лікується у Мінську.

Згодом Єжель повідомив, що разом із сім'єю живе у Білорусі, і повернеться, коли в Україну в тому випадку, якщо будуть гарантії його безпеки й з нього знімуть звинувачення.

22 серпня суд дав дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування у кримінальному провадженні за підозрою Єжеля у зловживанні владою, яке спричинило важкі наслідки.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада