Прокуратура перевіряє, чи не давав Фірташ хабарів австрійським правоохоронцям

Прокуратура Австрії перевіряє підозри щодо можливого підкупу співробітників правоохоронних органів країни у справі, в якій фігурує український бізнесмен Дмитро Фірташ
Depo.Влада
27 квітня 2016 12:09
ФОТО: depo.ua

Про це заявив речник міністерства внутрішніх справ Австрії Карлгайнц Грундбек, передає depo.ua з посиланням на DW.

За його словами, заарештована у Німеччині співробітниця консалтингової компанії Крістіна В., яка начебто працювала на Фірташа, підозрюється також у даванні хабарів австрійським правоохоронцям.

Міністерство внутрішніх справ отримало відповідний сигнал, а прокуратура з розслідування економічних та корупційних злочинів здійснює їхню перевірку.

Нагадаємо, минулого тижня у Німеччині у справі про можливий підкуп співробітників кримінальної поліції заарештували чотирьох осіб: Крістіну В., чиновника земельного відомства кримінальної поліції та його дружину, а також колишнього працівника цього відомства.

Правоохоронці вважають, що Крістіна В. і один з двох працівників відомства начебто уклали угоду з представником оточення Фірташа 6 квітня 2014 року. Згідно з нею, вони начебто мали вивчати правові ризики для магната у Росії, Україні та Угорщині. З квітня 2014 до березня 2015 на їхні рахунки у Landesbank Berlin перерахували 520 тисяч євро. Дмитро Фірташ у цій справі проходить як свідок.

20 квітня на віллі Фірташа у Відні за запитом німецької прокуратури відбувся обшук.

Слідчі шукали інформацію, яка могла би слугувати доказами у справі проти німецького слідчого та жінки, яку підозрюють у передачі йому хабарів. Якщо у справі з'являться нові докази, статус Фірташа може змінитися.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада