Прокуратура оголосила підозру 12 суддям за неправосудні вироки

Прокуратура повідомила про підозру у винесенні завідомо неправосудних рішень 12 суддям у 10 провадженнях, ще три обвинувальних акти скеровано до суду
Depo.Влада
30 квітня 2015 17:51
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу ГПУ.

Зокрема до апеляційного суду міста Києва для визначення підсудності направлено обвинувальний акт стосовно судді Печерського районного суду м. Києва Світлани Волкової. Вона 19.09.2014 під час розгляду клопотання ГПУ про продовження строку тримання під вартою екс-командира роти "Беркуту" Дмитра Садовника, підозрюваного у вбивстві 39 учасників акцій протесту. Волкова  постановила завідомо неправосудну ухвалу.

"Своїм рішенням суддя безпідставно відмовила у продовженні цього строку, обрала запобіжний захід у вигляді домашнього арешту та незаконно звільнила підозрюваного з-під варти", - нагадали в прокуратурі.

Також триває діяльність органів прокуратури щодо моніторингу незаконних судових рішень, які завдали значних економічних збитків державі та пов'язані з незаконним поглинанням підприємств, установ, організацій. Зокрема, упродовж 1 кварталу цього року органами прокуратури оскаржено 8 судових рішень указаної категорії та за виявленими порушеннями внесено 8 апеляційних скарг.