Прокуратура Криму перевіряє українські компанії на причетність до будівництва Керченського мосту

Прокуратура Автономної Республіки Крим проводить перевірку причетності українських та іноземних компаній до будівництва Керченського мосту в окупованому Криму

Про це повідомив прокурор АРК Гюндуз Мамедов, повідомляє Depo.ua з посиланням на РБК-Україна.

"Ми за даним фактом відкрили кримінальне провадження та встановлюємо ці факти. Також у нас є кримінальне провадження за фактом будівництва Керченського мосту, який в результаті свого будівництва завдає істотної шкоди екології. З цього приводу проводяться слідчі дії, на даний час проводиться екологічна, комплексна експертиза. В рамках цього виробництва досліджуються не тільки наші вітчизняні організації, які нібито брали і беруть участь у будівництві, а також і іноземні компанії", - сказав Мамедов, коментуючи інформацію про нібито постачання українського щебеню для будівництва Керченського мосту.

За його словами, прокуратура підготувала низку клопотань щодо надання міжнародної правової допомоги для встановлення причетності іноземних компаній до будівництва цього мосту, і ці запити вже направлено до низки європейських країн.

Нагадаємо, 10 жовтня генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що прокуратурою АРК було повідомлено про підозру після ретельного збору інформації 467 особам, а до суду вже направлено 100 кримінальних справ із обвинувальними актами.

Статусу підозрюваної згідно з українським законодавством набула депутат Держдуми Росії Наталія Поклонська, яку звинувачують у держзраді, а також у порушенні законів та звичаїв війни

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна