Прокуратура допитає міністра Продана про закупівлі вугілля з ПАР

Міністр енергетики і вугільної промисловості Ю.Продан заявив, що готовий співпрацювати з правоохоронними органами
Depo.Влада
8 листопада 2014 15:17
ФОТО: depo.ua
Прокуратура допитає міністра Продана про закупівлі вугілля з ПАР
Прокуратура допитає міністра Продана про закупівлі вугілля з ПАР

Міністр енергетики і вугільної промисловості України Юрій Продан у коментарі УНН підтвердив, що органи прокуратури мають намір перевірити всі угоди, пов'язані із закупівлею вугілля, передає ДеПо.

«Мені складно сказати, що там за справа. Я розумію, що ця справа пов'язана з тим, що прокуратура перевіряє державну компанію «Центренерго», перевіряє як і які обсяги вугілля закуповувалися. Я так розумію, що перевірка йде по всіх угодах, пов'язаних із закупівлею вугілля, у тому числі і вугілля з ПАР», - зазначив міністр.

Він також повідомив, що вугілля у ПАР закуповувалося у «прозорого» трейдера і його вартість відповідає ринковій ціні.

Крім того, він підкреслив, що зараз головне, щоб Україна мала безперервний потік надходження вугілля від альтернативних постачальників, навіть якщо воно дещо дорожче за російське вугілля.

Продан також повідомив, що він особисто і Міністерство енергетики і вугільної промисловості готові співпрацювати з правоохоронними органами.

За даними УНН, міністра енергетики і вугільної промисловості України Юрія Продана можуть заарештувати в понеділок, 10 листопада, під час допиту в ГПУ.

Нагадаємо, судно з першою партією вугілля обсягом 84 тис. тонн з Південно-Африканської Республіки прибуло до Іллічівського порту. Це вугілля буде використане для забезпечення потреб теплових електростанцій України.