Прокуратура арештувала "добро" екс-податківця Клименка

Головна військова прокуратура описала та арештувала майно підозрюваного екс-першого заступника Голови Державної податкової служби Андрія Головача та членів його родини
Depo.Влада
14 вересня 2016 13:46
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба ГПУ, передає depo.ua.

"Розслідування проводиться за фактами незаконного відшкодування ПДВ підприємствам (ст. 209 КК України – легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом), що знаходилися під контролем злочинної організації екс-високопосадовців В.Януковича, М.Азарова, А.Клименка на суму понад 3 млрд грн", - додали в ГПУ.

Зазначені слідчі дії проведені на об’єктах нерухомості, які були легалізовані підозрюваним, у тому числі на членів його родини.

Зокрема, слідчими описано та вилучено автопарк (6 автомобілів), оформлений на сина підозрюваного.

Крім того, слідчими описано та арештовано котеджне містечко, яке належить на правах власності родичам підозрюваного, декілька ресторанів та магазинів елітного одягу по вулиці Хрещатик, які також оформлені на родину екс-високопосадовця.

Загальна орієнтовна вартість описаного та арештованого Головною військовою прокуратурою майна, яке легалізовано Андрієм Головачем та членами його родини складає майже 480 млн грн, з яких 468 млн грн – об’єкти нерухомості, 10 млн грн – рухоме майно.

Нагадаємо, Голосіївський райсуд Києва арештував колишнього першого заступника голови Державної податкової служби Андрія Головача за підозрою в незаконному відшкодуванні ПДВ і призначив заставу 200 млн грн

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада