Прокладкою-поставником індійської вакцини до України може бути компанія з орбіти Вадима Столара, – журналіст

Згідно з інформацією журналіста Євгена Куксіна, прокладкою-поставником індійської вакцини до України може бути компанія з орбіти пардепа від ОПЗЖ Вадима Столара

Про це він написав у своєму Telegram-каналі "Лиса правда by Kuksin", передає Depo.ua.

"Прокладкою-поставником індійської вакцини до України може бути компанія з орбіти Вадима Столара, на яку виводили бюджетні гроші, виділені на будівництво метро на Виноградар", – йдеться у його дописі.

Він зауважив, що прочитав у Михайла Чаплиги, що індійську вакцину проти коронавірусу зареєстрували на створену у листопаді фірму "ГРЕЙС ОФ ГОД" зі статутним капіталом у 28 тисяч гривень.

"Власником вказаний громадянин Індії Кумара Пранаав. Я звернув увагу на адресу реєстрації – місто Київ, вул. Бродівська, будинок 52. Саме цю адресу вказує кіпрська компанія "Канетро Холдінгс Лтд", реєструючи українських дочок. "Канетро" вказане засновником у компанії "Деорбуд", – уточнив журналіст.

Він нагадав, що коли "Київметробуд" переміг у тендері на будівництво метро до Виноградаря на 5,98 мільярда, тодішній прем’єр-міністр Володимир Гройсман видав постанову уряду, в якій дозволив збільшити суму авансу з 30% до 95%.

"Мільярд гривень з отриманих бюджетних грошей, призначення яких будівництво метро, "Київметробуд" поклав депозитом в "Укргазбанк" під відсоток. Отримані прибутки у вигляді відсотків "Київметробуд" перевів на рахунок ТОВ "Профі-факторинг". А "Профі-факторинг" перерахував ці гроші на рахунки ТОВ "Деорбуд" та ще 4-х компаній", – розповів Куксін.

Також він додав, що власниками "Деорбуд" є інший громадянин Індії Кумар Кульдіп та Дмитро Мармуляк. 

"Ці ж особи значаться власниками ТОВ "Расмус". "Расмус" виводить нас на Столара. З 2013 по 2016 роки 50% у компанії належало Вікторії Полухіній. Попухіна – засновниця компанії "Магнат Будсервіс Лтд", власником і керівником якої є Михайло Столар, батько Вадима Столара", – підсумував журналіст.

Нагадаємо, 22 лютого Міністерство охорони здоров’я України зареєструвало вакцину проти COVID-19 Oxford/AstraZeneca для екстреного медичного застосування.

23 лютого в аеропорту "Бориспіль" приземлився літак із першою партією вакцини проти коронавірусу CoviShield, яку виготовляють в індійському Інституті сироватки крові за ліцензією Oxford/Astra Zeneca.

24 лютого зранку вакцину почали розвозити в регіони. До обласних центрів пообіцяли відправити 11 автомобілів із необхідною кількістю доз вакцин та супровідними медичними засобами.

У перший день кампанії з вакцинації проти COVID-19 в Україні, щеплення першою дозою вакцини отримали 159 людей у п'ятьох регіонах.

Читайте також: Українців щеплять від коронавірусу вакциною з Індії: Чи виправдана паніка навколо препарату

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme