Профспілки збираються знову пікетувати Раду

Профспілки України 2 липня пікетуватимуть будівлю Верховної Ради України на підтримку прийняття "соціального пакету" законів
Depo.Влада
30 червня 2015 14:42
ФОТО: depo.ua

Про це на брифінгу заявив голова Федерації профспілок України Григорій Осовий, передає depo.ua.

"Ми провели зустрічі з парламентськими фракціями і головою Верховної Ради Володимиром Гройсманом. На цих зустрічах у два тури ми досягли, здається, консенсусу, що парламентські фракції підтримають всі п'ять соціальних законопроектів, ініційованих профспілками", - зазначив він.

Однак, за словами Осового, у порядку денному на цей тиждень цих законопроектів немає.

"Ми наполягаємо, щоб в четвер були поставлені на голосування законопроекти №2883, №2682, №2698, №2835, №2245. На підтримку цих законопроектів у четвер профспілки будуть пікетувати Верховну Раду", - підкреслив глава ФПУ.

Мова йде законопроекти №2883 щодо індексації грошових доходів населення, №2682 щодо зниження рівня оподаткування пенсій, №2698 щодо зняття обмежень на виплату повної пенсії працюючим пенсіонерам, №2835 щодо здешевлення ціни на природний газ для населення, а також №2245 щодо відновлення за рахунок коштів соціального страхування часткового фінансування літнього оздоровлення дітей, санаторного лікування працівників, насамперед зайнятих у шкідливих і важких умовах праці.

Акція розпочнеться з перформансу о 9:00, а з 9:30 буде мітинг.