Проект з децентралізації стане першим цвяхом у труну феодальної держави, - нардеп від "НФ"

Трансформація формулювання "особливий статус" з Мінських угод в окрему статтю в Конституції - це дипломатична перемога України
Depo.Влада
31 серпня 2015 11:45
ФОТО: depo.ua

Так вважає народний депутат від "Народного фронту" Сергій Висоцький, передає depo.ua з посиланням на "Фейсбук" нардепа.

З приводу необхідності фіксації норми про «особливий статус» в Конституції, нардеп зазначив, що її виконання залежатиме від політичної ситуації.

"Що стосується конституційної фіксації окремих районів Донбасу. Мені здається, що доля країни залежатиме не від цієї норми, - написав Висоцький. - А банально - від політичних конфігурацій. Чинний закон про тимчасовий порядок місцевого самоврядування в окремих районах закінчує свою дію через два роки . Якщо за цей час збережеться патріотична і проєвропейська конфігурація влади, а Росія буде критично ослаблена - ця норма перехідних положень залишиться мертвою, так як новий закон прийнятий не буде».

«Якщо народ України вирішить обрати собі очевидно або неочевидно проросійську владу - тоді не допоможе ніяка відсутність норми в Конституції. Україна здадуть і без цього. Як проста більшість здала її під час голосування за Харківські угоди, як здав її Янукович", - переконаний нардеп.

Більше новин читайте на Влада.depo.ua