Продовжився суд над Савченко: захист підловив слідчого на брехні

У суді російського Донецька почалося чергове засідання суду над українською льотчицею, народним депутатом Надією Савченко
Depo.Влада
15 лютого 2016 10:52
ФОТО: depo.ua

Адвокат бранки Ілля Новіков заявив клопотання через неправдиві свідчення слідчого Дмитра Маньшина, повідомляє depo.ua з посиланням на "Медіазона".

Справа в тому, що під час суду Маньшин стверджував, що йому не повідомляли про затримання Савченко, тоді як у справі є документи, що розповідають про її затримання 23 червня в районі Кантемирівки. Захисник просить дозволу оголосити ці документи, прокуратура проти, але суд дозволяє.

Крім того, оголошено доручення, спрямоване на адресу ФСБ 13 березня 2015 року з проханням уточнити, чи переходила Савченко кордон Росії з 18 по 23 червня 2014 року.

Нагадаємо, що на попередньому засіданні, 10 лютого 2016 року, у суді допитували Дмитра Маньшина, який в 2014 році першим із співробітників Слідчого комітету РФ допитував її у Воронежі, офіційно її затримав і звертався з клопотанням про арешт до суду.

Савченко оголосила голодування 25 грудня, коли ростовський суд залишив її під вартою. Зараз триває завершальний етап судових слухань - до березня, а після вироку, на думку захисту, ймовірна відправка Савченко в Україну

Довідка. Український штурман Надія Савченко після місяця боїв у батальйоні "Айдар" влітку 2014 року потрапила в полон до бойовиків під містом Щастя на Луганщині. Потім вона була незаконно доставлена в Росію. Її звинувачують у вбивстві (корегуванні вогню) російських журналістів Ігоря Корнелюка та Антона Волошина на Сході України. Савченко загрожує до 25 років ув'язнення.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада