Продовження арешту Савченко говорить про правове свавілля в Росії, - МЗС

МЗС України рішуче засудив рішення російської влади про продовження утримання української льотчиці, народного депутата Надії Савченко під вартою до 30 вересня 2015 року
Depo.Влада
27 серпня 2015 19:25
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в заяві МЗС, передає depo.ua.

У дипвідомстві сприймають таке рішення виключно як цілеспрямований ангажований крок, який не має під собою жодних правових підстав.

"Політично мотивована судова розправа над громадянами України Олегом Сенцовим і Олександром Кольченком і сьогоднішнє рішення суду РФ щодо утримання під вартою народного депутата України, члена Постійної делегації Верховної Ради України в ПАРЄ Надії Савченко, яка користується відповідними імунітетами, є свідченням триваючого в Росії правового свавілля", - заявили в МЗС.

У МЗС зазначають, що безпідставне відхилення російськими судовими органами аргументованих доказів захисту Савченко її невинності ставить під сумнів можливість подальшого об'єктивного, прозорого та неупередженого розгляду її справи.

МЗС України засуджує протиправні дії Російської Федерації щодо Надії Савченко і закликає міжнародну спільноту посилити політико-дипломатичний і санкційний тиск на Росію з метою звільнення Надії Савченко та інших українських заручників.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua