Пробна куля від Фокіна. Навіщо Медведчук підставив Зеленського

Фокін пропонує провести прямі переговори з бойовиками, амністувати всіх, бо українська армія також "займалася звірствами", і надати особливий статус не окупованим територіям, а всьому Донбасу

Пробна куля від Фокіна. Навіщо Медведчук…
Фото: Офіс президента

Всю цю зраду озвучив правонаступник Сивохо Вітольд Фокін. Чому він це зробив і що за цим стоїть?

1. Це пробна куля, яка має визначити градус сприйняття російського сценарію українцями.

2. Це чітка підстава для Зеленського перед виборами. Тепер президент має сказати, що він підтримує цю ідею або він проти неї. Вибрати мовчання – значить сказати, що він підтримує слова Фокіна. Наспраді обидва цих варіанти несуть суттєві іміджеві втрати для Зеленського.

3. Заява Фокіна дає можливість Медведчуку (ніхто вже не сумнівається, що тандем Кравчук-Фокін це домашня заготовка Медведчука) перейти в контрнаступ і саме на цьому будувати всю виборчу кампанію, попутно критикуючи Зеленського.

4. Мовчання Зеленського, а він буде мовчати, як мінімум деякий час, дозволить всім проукраїнським силам наростити критику Зеленського і відкусити в нього доволі серйозний шмат електорату в центрі та на Заході.

5. Підтримка такого плану, зрештою, як і продовження гри в мовчанку, остаточно відверне від Зеленського залишки думаючого електорату, що в свою чергу, заганятиме Зеленського в найбільш маргіналізовану і "сварливу" нішу люмпену. А для всіх нас це означатиме, що, в гонитві за рейтингом, Зеленський просто змушений буде йти за своїм виборцем і пропонувати ті рішення, які цікаві цьому виборцю.

Що мав би зробити Зеленський зараз?

Максимально швидко і артикульовано пояснити, що закон про амністію прийнятий ще в 2014 році, а вибори можуть відбутися тільки після того, як ми контролюватимемо кордон. І головне, тижні за два злити в унітаз Фокіна. Інакше крива падіння рейтингу президента тільки зросте. А разом з нею ростиме і тривожність в суспільстві, яке не бачитиме жодної перспективи в цій державі.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"