Про цинізм найморальніших політиків Ради

Сьогодні прочитав сльозливий пост представників "Самопомочі" про те, як в Раді знущаються над нещасними голодувальниками з Кривого Рогу. Справді, ці люди (криворіжці) нещасні. Спробую пояснити чому
Depo.Влада
22 січня 2016 13:33
ФОТО: depo.ua
Про цинізм найморальніших політиків Ради
Про цинізм найморальніших політиків Ради

Середа. Обід. Группа жителів Кривого Рогу проходить в Раду на зустріч з Оксаною Сироїд. Після цієї зустрічі люди в приймальні Сироїд одягли білі пов’язки і оголосили голодування проти того, що Гройсман не підписав закон про вибори в Кривому Розі.

Про цинізм найморальніших політиків Ради - фото 1

Не підписав він його через те, що не може підписати – є постанова про порушення при голосуванні. І проголосувати спочатку потрібно за провал цієї постанови, а після цього Гройсман зможе підписати закон про вибори.

Я вже писав, що в цей день Гройсмана не було в Раді (він у відпустці, і в цей день у нього був день народження). Звичайно ж про це заступник голови ВР Сироїд не знала і ні в якому разі не хотіла зіпсувати людині день народження.

Про цинізм найморальніших політиків Ради - фото 2

Середа. Ближче до вечора. З протестувальниками зустрівся Андрій Парубій. Пояснив всі юридичні тонкощі, запропонував прийти у вівторок і завірив, що закон буде підписано. Представники "Самопомочі" сказали, що нікуди розходитися не будуть.

Середа. Ніч. Жоден депутат від "Самопомочі" ночувати в Раді не залишився. З людьми були помічники нардепів. Ні Садовий, ні Березюк не коментували ситуацію.

Четвер. 15.00. Відбулася Рада коаліції. Всі лідери фракцій прийшли до мітингувальників і завірили, що у вівторок закон буде підписано. Серед тих, хто давав своє чесне слово протестувальникам був і представник фракції "Самопоміч" Андрій Журжій (один із найближчих соратників Садового). Люди чомусь не захотіли вірити Журжію.

Четвер. Ніч. Жоден депутат від "Самопомочі" ночувати в Раді не залишився. З людьми були помічники нардепів. Ні Садовий, ні Березюк не коментували ситуацію.

П’ятниця. Ранок. Два депутати від "Самопомочі" розповіли про нелюдські умови (гірше ніж за Януковича), які створили в Раді для протестувальників. Нелюдські умови – це гіпертонічна криза у одного літнього протестувальника і туалет, до якого треба проходити через двір (50 метрів). Це, звичайно ж можна трактувати, як нелюдські умови і тортури.

Про цинізм найморальніших політиків Ради - фото 3

Це голі факти. А тепер давайте спрогнозуємо вівторок. Спочатку "Самопоміч" заблокує трибуну. Потім Рада проголосує за провалення постанови про порушення при голосуванні закону про Кривий Ріг і голова ВР підпише цей закон. Далі "Самопоміч" кричатиме, що подолала злочинну владу і люди нарешті зможуть поїсти.

А тепер найголовніше. Самопоміч весь час розповідає про моральність. І виникає одне просте питання: чи не занадто цинічно змушувати голодувати 20-літніх людей, заради піару? Невже, хоча б заради чесності, яку так пропагує "Самопоміч", не можна було виділити парочку депутатів, які б поголодували і поночували разом з простими людьми?

І останнє. Якщо ви так любите людей, навіщо ви їх заганяєте в "умови гірші ніж у Януковича"? Особливо, якщо зважити на те, що в парламенті немає жодного депутата, який би не знав, що у вівторок закон про Кривий ріг буде підписано. І голодування цих людей не має жодного відношення до цього процесу.

Про цинізм найморальніших політиків Ради - фото 4

Більше новин політики читайте на Depo.Влада