Про Мінські угоди: За що Резніков "отримав по голові"

Всі провідні переговорники від Зеленського висловили свої негативні думки про Мінські угоди. Більше того, віце-прем‘єр Росії Козак взагалі заявив, що слова Резнікова в Кремлі трактують як вихід України з мінського формату

Про Мінські угоди: За що Резніков "отрим…

Поговорив зі своїм знайомим, відомим дипломатом, який на правах анонімності пояснює нинішню ситуацію наступним чином:

"Думаю, що тут немає ніякої гри. З українського боку – це думка Резнікова, який хоч і ватний тип, але розуміє, що українська влада, зробити все, що хочуть в Москві, просто не може собі дозволити. Між іншим він особисто також не готовий під все це підписатися. Окрім того, за це інтерв’ю Резніков вже отримав по голові від Єрмака.

З російського боку – це незмінна позиція Путіна, яку цього разу озвучив Козак. Росіянам вигідна будь яка ситуація: чи мінський формат в теперішньому стані, чи працюючий мінський формат, чи розвал цього формату. А Україна в стані цуг-цвангу: щоб не зробила – все буде погано для держави.

Тут найстрашніше – що ця справа не вирішується дипломатичними каналами, що убезпечило б він воєнної ескалації і загострення. Так, як це працює в усіх заморожених конфліктах.

Наша влада свідомо усунула МЗС від цього процесу і передала все політикам – Єрмаку і Рєзнікову. Тобто ми маємо весь час приймати політичні (остаточні, зобов’язуючі, репутаційно відповідальні), а не дипломатичні (проміжні, попередні, свідомо не остаточні) рішення.

І це все – як через відсутність досвіду, так і агентурна робота з Москви. Тому ймовірність воєнної ескалації зараз висока як ніколи і це лише на руку Путіну".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"