Про бізнес, ЗМІ і "Новоросію": Хакери надали нові докази зламу Суркова

Міжнародне розвідувальне співтовариство Inform Napalm отримало неспростовні докази операції, що саме українські хакери зламали пошту помічника президента Росії Владислава Суркова
Про бізнес, ЗМІ і "Новоросію": Хакери надали нові докази зламу Суркова
Про бізнес, ЗМІ і "Новоросію": Хакери надали нові докази зламу Суркова

Так, після численних запитів читачів, спільнота InformNapalm звернулося безпосередньо до кіберальянсу хакерських груп  CYBERHUNTA, FalconsFlame, RUH8 и TRINITY за додатковою інформацією, доказами і роз'ясненнями.

У розмові з активістами з’ясувалися нові подробиці і був отриманий файл даних Microsoft Outlook (PST) поштової скриньки prm_surkova@gov.ru до 1 ГБ (дамп RUH8, дамп на GOOGLE.DRIVE).

Під час спецоперації активісти отримали доступ до поштової скриньки приймальні Владислава Суркова prm_surkova@gov.ru, а також до ПК, що знаходиться безпосередньо в приймальні помічника російського президента.

Для широкого загалу хактивісти виклали дамп матеріалів періоду вересня 2013 - 2014 року листопада. Якраз в цей час відбулися основні події активної фази розгортання кремлівського проекту "Новоросія".

Матеріали, які стосуються нового періоду 2015-2016 років, наразі передані для аналізу спецслужбам і не підлягають розкриттю.

В листуванні міститься докладна інформація про бізнес (1, 2) і медіа-інтереси Російської Федерації в Україні і, зокрема, на окупованих територіях; про ризики економічної блокади "ДНР" і "ЛНР"; повні списки і контактні дані співробітників Управління президента Росії з соціально-економічного співробітництва; дані та контакти так званого керівництва самопроголошеної "Республіки Абхазія" (РА); темники для проведення агентурної роботи з "ключовими фігурами РА" і багато іншого.

Цікаво, що в матеріалах листування знайдені навіть скани паспортів Владислава Суркова і членів його сім'ї. Крім того, також є сторінки сканів шенгенських віз у всіх паспортах (додаток PDF):  паспорт.pdfшенген.pdf, син Суркова (Роман) паспорт.pdfшенген.pdf, дружина Суркова (Наталія Дубовицька) паспортшенген , донька Суркова (Марія) паспортшенген

Про бізнес, ЗМІ і "Новоросію": на доказ зламу Суркова хакери показали нові документи - фото 1

 

Про бізнес, ЗМІ і "Новоросію": на доказ зламу Суркова хакери показали нові документи - фото 2

Хакери кіберальянсу додали, що в них є дані і на прес-секратаря президента Росії Дмитра  Пєскова, отримані під час  злому списку адрес помічників і клерків з адміністрації російського лідера.

Нагадаємо, що Владислав Сурков був внесений в санкційні списки ЄС і США в березні 2014 роки; йому заборонений в'їзд до країн Євросоюзу і США. Проте, нещодавно вибухнув скандал, коли Сурков супроводжував Путіна на зустрічі "нормандської четвірки" в Берліні.

 У понеділок 24 жовтня 2016 року повідомлення про злам українськими активістами листування Владислава Суркова облетіли більшість українських і російських ЗМІ. Однак дехто вважає непереконливою скан-копію документа, представлену в анонсі на сайті cyberhunta.com.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада