Про бізнес, ЗМІ і "Новоросію": Хакери надали нові докази зламу Суркова

Міжнародне розвідувальне співтовариство Inform Napalm отримало неспростовні докази операції, що саме українські хакери зламали пошту помічника президента Росії Владислава Суркова
Depo.Влада
25 жовтня 2016 17:42
ФОТО: depo.ua
Про бізнес, ЗМІ і "Новоросію": Хакери надали нові докази зламу Суркова
Про бізнес, ЗМІ і "Новоросію": Хакери надали нові докази зламу Суркова

Так, після численних запитів читачів, спільнота InformNapalm звернулося безпосередньо до кіберальянсу хакерських груп  CYBERHUNTA, FalconsFlame, RUH8 и TRINITY за додатковою інформацією, доказами і роз'ясненнями.

У розмові з активістами з’ясувалися нові подробиці і був отриманий файл даних Microsoft Outlook (PST) поштової скриньки prm_surkova@gov.ru до 1 ГБ (дамп RUH8, дамп на GOOGLE.DRIVE).

Під час спецоперації активісти отримали доступ до поштової скриньки приймальні Владислава Суркова prm_surkova@gov.ru, а також до ПК, що знаходиться безпосередньо в приймальні помічника російського президента.

Для широкого загалу хактивісти виклали дамп матеріалів періоду вересня 2013 - 2014 року листопада. Якраз в цей час відбулися основні події активної фази розгортання кремлівського проекту "Новоросія".

Матеріали, які стосуються нового періоду 2015-2016 років, наразі передані для аналізу спецслужбам і не підлягають розкриттю.

В листуванні міститься докладна інформація про бізнес (1, 2) і медіа-інтереси Російської Федерації в Україні і, зокрема, на окупованих територіях; про ризики економічної блокади "ДНР" і "ЛНР"; повні списки і контактні дані співробітників Управління президента Росії з соціально-економічного співробітництва; дані та контакти так званого керівництва самопроголошеної "Республіки Абхазія" (РА); темники для проведення агентурної роботи з "ключовими фігурами РА" і багато іншого.

Цікаво, що в матеріалах листування знайдені навіть скани паспортів Владислава Суркова і членів його сім'ї. Крім того, також є сторінки сканів шенгенських віз у всіх паспортах (додаток PDF):  паспорт.pdfшенген.pdf, син Суркова (Роман) паспорт.pdfшенген.pdf, дружина Суркова (Наталія Дубовицька) паспортшенген , донька Суркова (Марія) паспортшенген

Про бізнес, ЗМІ і "Новоросію": на доказ зламу Суркова хакери показали нові документи - фото 1

 

Про бізнес, ЗМІ і "Новоросію": на доказ зламу Суркова хакери показали нові документи - фото 2

Хакери кіберальянсу додали, що в них є дані і на прес-секратаря президента Росії Дмитра  Пєскова, отримані під час  злому списку адрес помічників і клерків з адміністрації російського лідера.

Нагадаємо, що Владислав Сурков був внесений в санкційні списки ЄС і США в березні 2014 роки; йому заборонений в'їзд до країн Євросоюзу і США. Проте, нещодавно вибухнув скандал, коли Сурков супроводжував Путіна на зустрічі "нормандської четвірки" в Берліні.

 У понеділок 24 жовтня 2016 року повідомлення про злам українськими активістами листування Владислава Суркова облетіли більшість українських і російських ЗМІ. Однак дехто вважає непереконливою скан-копію документа, представлену в анонсі на сайті cyberhunta.com.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада